Kariera

Poszukujemy wykwalifikowanych osób z doświadczeniem oraz absolwentów i studentów. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres: kadry@ekobud.com.pl

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

PRACOWNIK DO ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Grudziądz, Świecie

jeśli:
- chcesz się rozwijać,
- masz pomysł jak zdobyć i nie oddać klienta,
- doświadczyłeś sprzedaży, najlepiej w branży budowlanej, instalacyjnej lub pokrewnej,
- masz średnie wykształcenie,
- znasz branżowy, lokalny rynek,
- jesteś skuteczny w działaniu, komunikatywny i kreatywny,
- jesteś dyspozycyjny i masz silną motywację do pracy,
- posiadasz prawo jazdy kat. B i umiesz z niego korzystać,

właśnie Tobie możemy zaoferować :
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników,
- wsparcie marketingowe ze strony firmy,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji,
- samochód i telefon służbowy,

INŻYNIER BUDOWY

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera Budowy odpowiedzialna będzie za:

  • przygotowanie i organizację budowy,
  • opracowywanie harmonogramów prac oraz prowadzenie dokumentów budowy,
  • kontrolę jakości prac oraz dokumentacji technicznej,
  • kontrolę i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych,
  • zarządzanie pracą podległych brygad,
  • kontrolę kosztów budowy,
  • przygotowanie obmiarów i wycen,
  • raportowanie postępu prac.

Wymagania:

Od kandydatów na stanowisko Inżyniera Budowy oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego techniczne (kierunek-budownictwo)
  • komunikatywność, terminowość, dyspozycyjność
  • min. doświadczenia w pracy na budowie: 1 rok,
  • prawa jazdy kategorii B,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, zdolności organizacyjne
  • umiejętności przedmiarowania i wycen,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

PRACOWNIK BUDOWLANY

(murarz, tynkarz, posadzkarz, betoniarz, cieśla, malarz, dekarz, monter izolacji budowlanych)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na budowie
  • odpowiedzialność, pracowitość, punktualność
  • motywacja do pracy
  • wskazane prawo jazdy  kategorii B lub C / uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych będą dodatkowym atutem
  • istnieje możliwość zatrudnienia obywateli innych państw (np. Ukraina, Białoruś - gwarantujemy zakwaterowanie)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pewne miejsce pracy w stabilnej firmie
  • zarobki uzależnione od wyników pracy
  • możliwość rozwoju, szkolenia
  • zapewnione dojazdy w miejsce wykonywanej pracy

Kontakt: ekobud@ekobud.com.pl

Tel. 56 465 83 62

Kontakt osobisty lub telefoniczny pod wskazanym numerem w języku: polskim, angielskim, rosyjskim lub drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Jeżeli chcesz z nami pracować i poznać nowe technologie w budownictwie to koniecznie wyślij swoje CV i list motywacyjny (obowiązkowo oba dokumenty) .