EKOBUD Lokalnie - CSR

Wyróżnienie "Przyjazna Sieć Współpracy"

Z okazji obchodów Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia prezes naszej firmy otrzymał podziękowania od Prezydenta Miasta Grudziądza Roberta Malinowskiego za zaangażowanie i współpracę na rzecz poprawy sytuacji lokalnego rynku pracy.

Wraz z podziękowaniami nasza firma otrzymała także od Powiatowego Urzędu Pracy w Grudziądzu wyróżnienie - "Przyjazna Sieć Współpracy".

PPU Ekobud istnieje od 1989 roku i na dzień dzisiejszy zatrudnia ponad 130 osób.

Przyjazna Sieć WspółpracyDzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Akcja "Bezpieczna droga do szkoły"

Nasza firma wraz z grudziądzką Policją odwiedziła ostatnio Szkołę Podstawową nr 7 w Grudziądzu.

W ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły" dzieci wysłuchały policjantów, którzy opowiadali o podstawowych zasadach zachowania się pieszych. W 6 klasach drugoklasistów i trzecioklasistów łącznie ufundowaliśmy ponad 150 kompletów odblasków.

Dzieci otrzymały także ulotki dotyczące bezpieczeństwa na drodze oraz zachowania w kontaktach z nieznajomymi.

Każde dziecko otrzymało również słodki upominek.

Bezpieczna droga do domuWażne znaki drogowe

Konkurs o tematyce ekologicznej - "Ekologiczny dom przyszłości"

PSB PROFI Grudziądz kontynuując swoją działalność społeczną zorganizowała w okresie kwiecień-maj konkurs dla dzieci w wieku 4-6 lat o tematyce "ekologiczny dom przyszłości".

Zainteresowanie konkursem było duże. Ostatecznie nadesłano na konkurs około 50 prac.

Bardzo przyjemnie było oglądać nadesłane zgłoszenia konkursowe. Dzieci miały zupełną dowolność w wyborze formy i techniki wykonania swojej pracy. Pojawiły się nawet prace 3D ;).

W każdej z nadesłanych prac widać było wyraźnie, iż nasi najmłodsi zdają już sobie sprawę z konieczności podejmowania różnych działań mających na celu ochronę środowiska np. segregacja odpadów, wykorzystanie alternatywnych, odnawialnych źródeł energii. Wiatraki i kolektory słoneczne wykonane w naprawdę pomysłowy sposób królowały na pracach konkursowych.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni drobnymi upominkami i dyplomami. Wyłoniliśmy 3 laureatów, którzy otrzymali nagrody specjalne oraz przyznaliśmy kilka wyróżnień.

Z prac konkursowych przygotowaliśmy wystawę w naszej hurtowni dostępną dla wszystkich klientów, dzieci oraz ich rodziców. Wpływa to bardzo relaksująco, prace wykonane małymi rączkami rozczulają nawet najbardziej "twardych" pracowników budowlanych ;)

Konkurs ekologiczny EKOBUDKonkurs ekologiczny EKOBUDKonkurs ekologiczny EKOBUD

Konkurs ekologiczny EKOBUDKonkurs ekologiczny EKOBUDKonkurs ekologiczny EKOBUD