Producenci

Logo Farby KABE

Farby KABE

Strona internetowa: www.farbykabe.pl

Firma Farby KABE Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem polsko-szwajcarskim. W naszych zakładach produkcyjnych w Katowicach i Bielsku-Białej wytwarzamy szeroką gamę farb elewacyjnych, farb do wnętrz, gotowych mas tynkarskich, systemów ocieplania budynków, materiałów do renowacji obiektów zabytkowych oraz materiałów pomocniczych.

Oferta firmy jest skierowana zarówno do profesjonalistów - firm wykonawczych, architektów czy konserwatorów, jak również do użytkowników indywidualnych. Nasze produkty dostępne są na terenie całego kraju w sieci firmowych oddziałów handlowych i u profesjonalnych dystrybutorów. 
Ważnym aspektem działalności firmy jest szeroko zakrojone doradztwo techniczne. Nasi konsultanci chętnie służą swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie współpracy - począwszy od fachowej pomocy w doborze odpowiednich materiałów, skończywszy na doradztwie w miejscu realizacji inwestycji. Regularnie organizujemy szkolenia i seminaria, podczas których przekazujemy klientom niezbędne informacje dotyczące zastosowania, aplikacji i parametrów technicznych naszych produktów.

Naszym wyzwaniem i inspiracją jest sprostanie coraz większym wymogom rynku, a także potrzebom projektantów i inwestorów. Wspólnie z architektami i konserwatorami opracowujemy optymalne metody zabezpieczania i renowacji budynków. Chcemy, aby produkty ze znakiem Farby KABE cieszyły się zawsze pełną aprobatą i zaufaniem naszych Klient&oacu

Inspiracje

Trwa ładowanie...